Regał na książki w kształcie łodzi

Regał na książki w kształcie łodzi

Czy chcielibyście co nieco urozmaicić wasze najbliższe otoczenie błogim wspomnieniem minionego lata? Regał w kształcie łodzi może pomóc zrealizować to marzenie. Drewniany regał z dwoma wiosłami na burtach i zaokrąglonym dnem do złudzenia przypomina prawdziwą łódź, którą tak dobrze znamy z letnich, wakacyjnych krajobrazów z nad malowniczych, letnich jezior. Wkomponowany w lekką aranżację wnętrza stworzy niezwykłą i iście morską kompozycję!

Modernes Interior von Wohnzimmer mit Foto auf Leinwand

Regały łodzie są produkowane ręcznie przez producenta łodzi drewnianych, zawodowego szkutnika, który z wielką starannością dba o szczegóły wykonania każdej łódki. Ciepłe odcienie na pewno znajdą swoich entuzjastów. Regały w naturalnym drewnie będą pasowały zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz.

Regały łodzie świetnie odnajdą się również w chłodnym, nowoczesny wnętrzu, urządzonym w biało-błękitnych odcieniach.

Łódka we wnętrzu cała w nieskazitelnej bieli doskonale wpisze się w wystój pokoju urządzonym w nieco prowansalskim stylu. Będzie nie tylko przyciągającą wzrok, urokliwą ozdobą ale również posłuży jako funkcjonalna szafka na książki i domowe drobiazgi.

Zobaczcie detale wykończenia regałów łodzi. Poszycie przypomina tzw. poszycie zakładkowe zwane klinkierowym, które było i jest nadal stosowane w budowie prawdziwych kadłubów drewnianych.

A poniżej kilka kolorowych inspiracji.

 

I jak? Może warto wygospodarować w domu kącik na marynistyczną ozdobę z duszą?