Gala flagowa w dekoracjach wnęrz

Gala flagowa w dekoracjach wnęrz

Statki wywieszają galę flagową dosyć rzadko i trzeba mieć szczęście, żeby trafić na taki widok.

Najczęściej gala jest rozwijana podczas szczególnych uroczystości lub  oficjalnej wizyty jednostek w obcych portach.  A szkoda… bo widok bywa naprawdę imponujący!

Gala flagowa stała się ostatnio elementem dosyć rozpoznawalnym, jednak niestety nie dzięki częstej obecności na jachtach, lecz za sprawą kreskówki dla dzieci Spongebob Kanciastoporty:  kolorowe bandery i morskie proporce zdobią front tawerny pod Tłustym Krabem.

Żywe, kontrastujące ze sobą barwy i długa obecność w morskiej tradycji sprawiają, że gala jest naprawdę świetnym motywem do wykorzystania w  dekoratorstwie. Dekoracyjną galę flagową można zakupić tu.

Jeśli zdecydujemy się ją rozwieść na ścianie lub pod sufitem – nie ma wątpliwości: stanie się centralną atrakcją marynistycznego wnętrza.

Warto zadbać by współgrała z i innymi elementami wystroju po przez wprowadzenie innych akcesoriów dekoracyjnych o podobnych mocnych, zdecydowanych barwach.

Gala wcale nie musi być rozwieszona na sznurku, bandery fajnie wyglądają na poduszkach.

Motyw y flag marynistycznych na innych przedmiotach:

Gala flagowa wraz z morskim kodem sygnałowym i jego reprezentacją w alfabecie  Morse’a. Obraz z walorem dekoracyjnym i edukacyjnym! Mnogość barw sprawia, że taka tablica będzie bardzo wdzieczną dekoracją do pokoju dziecięcego, zwłaszcza dla młodego żeglarza.

Gala  flagowa to świetna marynistyczna dekoracja, którą można wykorzystać na wiele sposobów.

Małą galę flagową do powieszenia w  pokoju kupisz tutaj.